Uriel 10 - 70x 90x 200cm

Uriel 10 - 70x 90x 200cm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tieto cortenové záhradné grily Uriel 10 s rozmermi 70x 90x 200cm sú novinkou na prípravu zdravého jedla vonku. Gril obsahuje okrúhly, široký, hrubý, plochý pražiaci tanier. Cortenový gril je krásne navrhnutý a vytvára osobitný zážitok z varenia, spolu s vašimi hosťami.

2099 € s DPH

Import kód: C70301

Tieto cortenové záhradné grily sú novinkou na prípravu zdravého jedla vonku. Gril obsahuje okrúhly, široký, hrubý, plochý pražiaci tanier. Doska na pečenie má rôzne stupne teploty. Stred dosky je teplejší ako vonkajšie strany misky, preto je varenie jednoduchšie a všetky ingrediencie sa môžu podávať spolu. Cortenový gril je krásne navrhnutý a vytvára osobitný zážitok z varenia, spolu s vašimi hosťami. Či už pomaly grilujete zeleninu, alebo pripravujete steak či rybie mäso, objavíte úplne nový svet plný možností pre varenie vonku. Môžete grilovať a piecť súčasne.


Návod pred prvým použitím


Pri prvom použití je dôležité nechať prvý oheň 25 minút horieť a až potom začať grilovať. Doska na pečenie bude výrazne teplejšia na spodnej strane, ako na hornej strane. Misa na grilovanie bude fungovať najlepšie po tom, čo bola použitá raz alebo dvakrát. Varenie na platni na pečenie bude jednoduchšie po spálení oleja, čo tiež chráni platňu pred hrdzavením, keď sa nepoužíva. Najlepšie je použiť rastlinný olej s vysokým stupňom horenia, ako slnečnicový olej.


Údržba


Čistenie nie je naozaj potrebné. Ak je potrebné, plech na pečenie sa môže vyčistiť vlhkou handričkou po použití. Vydrží všetky typy počasia a nevyžaduje žiadnu ďaľšiu údržbu. Vďaka nastaviteľným nohám sa dá stabilne umiestniť na takmer všetky povrchy. Konštrukcia tiež berie do úvahy, že s ťažšou varnou misou môže byť pohyblivá. Celkový gril sa skladá z rôznych častí, ktoré je možné ľahko zmontovať alebo rozobrať bez náradia.

Teplota


Po 25 – 30 minútach horenia dosiahne platňa na opekanie teplotu 245 - 300°C na vnútornej strane. Keď je platňa dostatočne rozpálená, môže sa použiť olej na pečenie. Teplota vonkajšej hrany je mierne nižšie, takže môžete prepínať medzi pečením a udržiavaním teploty. Prebytčný olej a tuk sa automaticky ocitnú v ohni.

Materiál: Corten
Rozmer: 70x 90x 200cm
Váha: 130kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info